Eurohoist SLAVÍ 15 LET

Eurohoist (23. června 2021) – Společnost Mixer Hoisting, korporační společnost, si připomíná své 15. výročí oslavou členů svého týmu a místní komunity.
Produkty Eurohoist již 15 let posilují dodávky staveb, stavebnictví a předávání materiálu. Jsou vyvinuty a vyrobeny tak, aby poskytovaly bezkonkurenční kvalitu, trvalou hodnotu a špičkový výkon. Produkty Eurohoist, vytvořené s ohledem na zákazníka, obsahují pečlivě zpracované detaily, aby bylo zajištěno, že jejich produkty nabízejí jednoduché, intuitivní a především spolehlivé ovládání.
„Rád bych poblahopřál našemu oddanému týmu ve společnosti Mixer k 15 letům oddaných služeb průmyslu, našim zákazníkům a distributorům,“ řekl generální ředitel Yan, generální ředitel. "Jejich tvrdá práce a odhodlání jsou důvodem, proč je společnost MIxer lídrem v oboru a váženým členem naší místní komunity."
„Je pro nás důležité ukázat členům našeho týmu a místní komunitě naše uznání za veškerou jejich podporu během posledních 15 let,“ řekl Yan. "Náš úspěch je postaven na obětavosti členů našeho týmu a jejich rodin."

QQ图片20210707110951


Čas odeslání: 24. června 2021